BFGoodrich świętuje triumf terenowego wyścigu Mint 400

BFGoodrich powiedział, że w 2013 roku, postanowił przepisać historię terenowych wyścigów wytrzymałościowych, po Mennicy 400 w spółki partnerów odbył siedem pierwszych miejsc w klasyfikacji generalnej i wygrał dziewięć z trzynastu klas.

Zwycięzca słynnego wyścigu Mint 400 w tym roku był Bryce Menzies (Bryce Menzies) w Truck Ford sztuczka, oraz zakończony sześcioma innymi zawodnikami, którzy również woleli off-roudnym autobusem m BFGoodrich .

Ten imponujący wynik dał nam jeszcze jeden powód, aby powiedzieć, że opony na tej słynnej amerykańskiej marki na całym świecie są najbardziej niezawodne w świecie off-road racing. “Te zwycięstwa nie są przypadkiem – powiedział dyrektor BFGoodrich Chris Baker (Chris Baker). – Są one uważane za samochody Desert Race i męczące dla pilotów i niezawodność opon jest niezwykle ważne. Od pustyni szlaków Stany Zjednoczone do Meksyku bezlitosnych warunkach opony BFGoodrich wszędzie udowodnić ich wytrzymałość zawodników ze zwycięstw. ”

Ford Sztuczka Truck Brice Menzies

Z pole position w Mennicy 400 rozpoczął Makkakren Rob (Rob MacCachren), ale musiał napotkać trudności na samym początku, ponieważ ze względu na drgania spowodowane przez wał napędowy jest wygięta, musiał się zatrzymać na naprawy po 150 km, po czym w stanie rozwiązać problemu, a w końcu do podjęcia trzecie miejsce.

Podczas dogania Makkakren rywali Menzies zaciekle walczył mistrz ostatniego roku Mint 400 B-Jay Baldwin (BJ Baldwin), który mógłby ponownie przynieść zwycięstwo Toyo opony, ale pozostał na około 170 km. Jesse Jones (Jesse Jones) postanowił zrobić bez postoju i wyprzedził Menzies o środku wyścigu, ale pilot był w stanie odzyskać pickup Ford powrót do pierwszej pozycji, a po tym, że niech nikt nie przyszedł. W efekcie, nawet brak hamowania w 30 km na koniec wyścigu nie zapobiegania Menzies mecie pierwszy.

“Mamy złamał jeden napęd dzisiaj – powiedział Menzies. – Ale autobus, w mojej opinii, nawet później. Opony BFG – najbardziej wiarygodne w tym sporcie, a dzisiejszy wyścig po raz kolejny udowodnił to. Dziękuję, BFGoodrich ».

Video z eliminacji Mint 400

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: