Bridgestone przeprowadzające testy opon w Jakucku

Przedstawiciele spółki największego producenta opon Bridgestone przybył w Jakucku, aby używać test opon zimowych na bazie wydziału drogowego składowiska Północno-Wschodniej Federal University, według strony internetowej uczelni.

“Firma Bridgestone poszukiwane regiony z pokrywy śnieżnej do testowania swoich produktów. W imieniu Uniwersytetu, zrobiliśmy ofertę. Przyjęli go i wysłali nas do “poszukiwania” Mr Oyama. Zbadał śnieg, zmierzył temperaturę śniegu. W rezultacie struktura Jakucji pokrywy śnieżnej kochali “- mówi dziekan wydziału drogowego Michaiła Semenov.

Prawdopodobnie, to znaczy, Ken Ken Oyama (Oyama), dyrektor Bridgestone w Nowej Zelandii, które również przeprowadzone testy opon zimowych.

“W przyszłości planujemy wzmocnić naszą współpracę. Na przykład, w projektowaniu opon Bridgestone chcemy zaangażować studentów – Wydział Ruchu Drogowego powiedział Oyama. – Jesteśmy zadowoleni widząc studentów Uniwersytetu w momencie testowania produktów, dla nich będzie to cenne doświadczenie. ”

Personel techniczny Bridgestone, które faktycznie usiąść za kierownicą i testowania, przybył w Jakucku na koniec tego tygodnia. Testy były na wydziale drogowym torze.

Pierwsze próby zimowe Bridgestone odbyła się w Jakucku w listopadzie 2012 roku. Potem była umowa o współpracy między nefu czy Bridgestone, gdzie jednym z elementów określonych wspólne naukowe i praktyczne testy produkcji firm japońskich na podstawie nefu.

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: