Bridgestone uruchomił dodatkową linię produkcyjną w fabryce w Karolinie Południowej

01 kwietnia problem z pierwszych znanych opon Bridgestone w nowym zakładzie fabryki w Aiken County (Karolina Południowa, USA), którego moc jest teraz wzrosła o 1.250 osobowych i lekkich opon samochodów ciężarowych dziennie.

Pierwszy etap rozbudowy zakładu w Aiken Bridgestone ogłosił w czerwcu 2011 roku. To projekt, który zwiększył dzienną wydajność do 4750 opon, zainwestowała 135 milionów EUR, a we wrześniu 2011 roku firma ogłosiła, że ​​rozpoczyna drugą fazę ekspansji, który miał zwiększyć pojemność o kolejne 8000 opon dziennie. W sumie dwa projekty zwiększy obszar na 6,9 ha do 22,5 ha, a ostateczna wydajność wynosiła 37.750 opon dziennie, czyli 13,4 milionów opon rocznie.

W oświadczeniu Bridgestone mówi, że z nowej linii produktów firma zamierza zaspokoić rosnący popyt w kluczowych segmentów rynku, w tym segmencie opon klasy UHP i opony do pickupów i SUV. Ponadto instalacja nowych, zaawansowanych technicznie maszyn budowlanych Tire aby firma bardziej elastyczne w zakresie szybkiego reagowania na zmiany popytu na rynku. W dłuższej perspektywie, to elastyczność powinna pomóc firmie w celu lepszego zaspokojenia potrzeb swoich klientów poprzez poprawę poziomu zatrudnienia.

Zakład w Aiken County, otwarty w 1998 roku, cztery lata temu, otrzymał od Green Building Council (GBC) Silver certyfikowany LEED (Leadership in Energy and Design Środowiska), który jest przedstawiony w celu efektywnego wykorzystania energii, wody i zasobów. Bridgestone podkreśla, że ​​kompleksy przemysłowe rzadko przechodzą ten certyfikat, a także w USA, tylko dwóch opon rośliny uznane za oddziaływania na środowisko naturalne. Drugi zakład jest również właścicielem i jest w Bridgestone Warren County Tennessee.

Zakład w Aiken odznaczył się również w Federalnej Agencji ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (OSHA), jako spółki z zarządzania jakością i współczynnik bezpieczeństwa szkody, który jest poniżej średniej krajowej. OSHA zauważyć tylko trzy opony rośliny, i dwa inne – również fabryki Bridgestone, znajduje się w stanie Tennessee i Illinois.

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: