Continental zaczął sprzedawać bezpowietrzny oponę

Od dziś są dostępne w sprzedaży wyjątkowa airless opony jeden ContiSpringContact Continental, że w końcu pomógł rozwiązać problem przebicia.

Nowoczesne osobowe opony są produkty high-tech, które nadal mają wspólną wadę – tracą ciśnienie powietrza spowodowanych uszkodzeniem lub dlatego, że kierowcy są zbyt przytłoczeni ich. “Opony bez powietrza wewnątrz rozwiąże ten problem, ale to nie zapewni niezbędną amortyzację pomiędzy pojazdem a drogą – mówi deweloper Continental Eide Ivan (Ivan Eydea). – Odlewane opony gumowe, z kolei, nie będzie wystarczająco elastyczna, aby zapewnić niezbędną obsługę i optymalne ścieżki “.

Bądź co bądź, rewolucyjne rozwiązanie zostało znalezione, i sprawiło, że znana niemiecka firma Continental, zaprezentowała swoje pierwsze opony airless ContiSpringContact Continental 1. Nowe opony są różne gumowy pierścień, mocowany na dysku poprzez sprężyny guma powlekanych. Sprężyny te dają możliwość zginania pierścień potrzebne absorbować siły występujące podczas walcowania. Oprócz tych szczególnych mikroczujników w sprężyny utrzymujące stałe wstrząsy, w ciągu milisekund do określenia dziur obecność i wysyłania informacji przez Internet w lokalnej służby drogowej. Z sił poprzecznych zajmie więcej “inteligentnych” pierścienia przymocowany do krawędzi obręczy. Pierścienie te szybko reagować na wibracji opony, co pozwoli lepiej opony wytrzymują wysokich obciążeń, jak również siły boczne wiarygodny przesyłają do drogi. Sprężyny i gumowe pierścienie są ukryte wewnątrz ramy protektora, wyposażonej samych oznaczeń jak zwykłe opony. Bieżnik został zapożyczony z modelu Continental ContiEcoContact 5.

Continental ContiSpringContact 1

Największym wyzwaniem dla twórców było regulować interakcję sprężyn i pierścieniami gumowymi. Jak stwierdził Pan Eide, w trakcie testów pierwszych prototypów w samochodach Contidrom site “galopował jak kangur”. Te niekontrolowane odbijanie jak się okazało, były spowodowane przez kolidujące częstotliwości drgań poszczególnych elementów opony. Aby wyeliminować ten efekt, inżynierowie opracowali “inteligentne” pierścienie gumowe i gumowy sprężyny same, dzięki czemu opona zginając mniej wyraźne i bardziej stopniowe.

W rzeczywistości, Continental opracowała swoje opony airless ponad roku w całkowitej tajemnicy. Badania zostały przeprowadzone za pomocą około 40 samochodów w pobliżu Hanowerze, i, jak się okazało, urządzenie zwolnił przyspieszone i na zmianę w ten sam sposób, jak w konwencjonalnych opony. W tym samym czasie, w ustalonych pilotów jeden ContiSpringContact Continental stanie obsługiwać dwa razy dłużej niż konwencjonalne opony.

ContiSpringContact Continental jeden dostępny w sklepach od dzisiaj w 23 rozmiarach o średnicy otworu 14 cali do 17 cali, a niektóre wersje są odpowiednie do stosowania w temperaturze do 240 kilometrów na godzinę W przyszłości planujemy rozszerzyć linię, przede wszystkim ze względu na klasy wielkości dla samochodów SUV. Wszystkie dane na wybojach od dziś są dostępne dla wszystkich zainteresowanych służb drogowych.

Lista rewolucyjnych nowych produktów z Continental nie kończy, a dziś ogłoszono, że w pierwszej połowie tego roku, firma zaprezentuje dwa ekskluzywne modele opon.

Pierwszy autobus – jest Continental ContiOcto, która dzięki elementom bieżnika w postaci śladów kropel mają unikalną zdolność do całkowitego wchłonięcia warstwę wody i zapewnia wyjątkowo dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni.

Continental ContiOcto

Druga nowość to jeszcze bardziej interesujące. Ten ContiStorm Continental. Opony te są unikalne, ponieważ są one specjalnie zaprojektowane do samochodów z dużą wrażliwością na wiatry boczne.

Continental ContiStorm

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: