Cooper ponownie zawiesił działalność zakładu w Ohio

Firma Cooper Tire & Rubber Co ponownie wstrzymała produkcję w zakładzie w Findlay (Ohio, USA) z powodu słabego popytu, podczas gdy ogłaszając, że wzrost CEO zapłacić dwa razy.

Oświadczeniu Cooper , zakład jest zamknięty od 1 do 7 kwietnia, a także w pozostałych trzech soboty tym miesiącu i 12 maja. “Teraz jest czas krytyczny dla przemysłu oponiarskiego,” – powiedział prezes miejscowego oddziału wiadomości hutników (UKW) Rod Nelson (Rod Nelson), reprezentująca interesy rzędu 1 000 pracowników firmy.

Jako powód wstrzymania produkcji, co zostało już zamknięte na trzy dni na początku marca, Cooper zauważa silne przepływy w rynku tanich chińskich opon, jak również instalacji nowego oprogramowania.

Według wiceprezesa lokalnego oddziału UKW (Ron Ron Rettig Rettig), w tym roku zakład został zamknięty na 17 dni. “Mimo, że wiosna jest tradycyjnie sezonowy spadek w przemyśle oponiarskim, dalsze zawieszenie produkcji są rzadkością w przypadku zakładu w Findlay, – powiedział Pan Rettig. – Zdarza się losowo, ale z pewnością można powiedzieć, że jest to zdecydowanie coś nie typowe dla nas “.

Pan dodał, że Rettig nieregularne zamknięcie, mogą negatywnie wpływać na płace i uczynić go bardziej trudne do zrekompensowania strat spowodowanych pomocy publicznej.

“Dwa tygodnie bez pensji może łatwo zniszczyć budżet” – zgadza Chip Chip Autieri Oteri (), 26-letni pracownik Coopera, który dodaje, że problem ten wzmacniany jest przez sposób spółka zamierza zaprzestać produkcji. Na przykład, w czasie zamknięcia marca Cooper roślin operacji sobotę wznowiono. Do tego przedsiębiorstwa Sobota to pierwszy dzień tygodnia pracy, ale dla rodziny lokalnego wsparcia usług sobotę, wręcz przeciwnie, ostatni dzień tygodnia roboczego. Dlatego mówi Pan Oteri, bo nadal pracuje jeden dzień w tygodniu, powołując jego dieta jest zmniejszona o połowę.

Przypomnijmy, że w tym samym czasie w ubiegłym roku, pracownicy zakładu w końcu powrócił do swojej pracy po blokady, która trwała prawie cztery miesiące.

Unia niezadowolenie spowodowane faktem, że pomimo jego często cytowanym niskim popytem, ​​Cooper podwojenia wynagrodzenia swoich CEO Roy Armes (Roy Armes).

Według The Courier, w 2012 dyrektor Cooper Bronią Roy (Roy Armes) otrzymał 6,9 milionów dolarów, ponad dwukrotnie więcej niż rok wcześniej. W tym przypadku, 44% z tej ilości było różne dodatki powodu dobrych wyników firmy.

Należy zauważyć, że w 2011, kiedy Cooper zysk spadł o 13%, wynagrodzenie, panie Armes została zmniejszona o 36%, do $ 3 mln, a nie premii, że prezydent lat nie otrzymała. W tym samym roku, sytuacja poprawiła się Cooper – firma odnotowała rekordową sprzedaż i zysk operacyjny – co jest prawdopodobne, i pozwolił jej głowa podwoić pensję.

Courier zauważa również, że w rzeczywistości, prawie dwukrotne zwiększenie wynagrodzenia większości menedżerów Cooper, z wyjątkiem jednego człowieka – prezes północnoamerykańskiego oddziału firmy, Christopher Ostrander (Christopher Ostrander), który w 2012 otrzymał pół. Publikacja mówi, że spadek ten nastąpił pomimo wzrostu sprzedaży w Ameryce Północnej, Cooper, a jako prawdopodobną przyczynę wskazuje tylko lockout w zakładzie w Findlay na koniec 2011 – początek 2012.

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: