Cordiant oferuje nowe opony drogowe dla wszystkich pór roku

Cordiant firma dodaje nową gamę opon całorocznych Cordiant Terenowe, przeznaczone dla dynamicznych opon segmentu pojazdów.

Na rynku opony terenowe Cordiant reprezentowana jest jako modelowy Cordiant Off-Road z agresywnym bieżnikiem, który należy do kategorii Mud-Terrain. Od tego czasu, firma zwiększyła swoją ofertę w tym segmencie Cordiant Terenowe (OA-1) – opon do samochodów o wysokiej kół napędowych i crossovery.

Bieżnik nowej opony jest mniej agresywna niż Cordiant Off-Road, a jego na celu zmniejszenie hałasu i wibracji, dzięki czemu jazdy bardziej komfortowe. Spółka zwraca uwagę, że “połączenie cech konstrukcyjnych z nowoczesnym wzornictwem bieżnika zapewnia racjonalną magistrali wysokiego bezpieczeństwa, dynamiki i komfortu.”

Opis Cordiant Terenowe

Cordiant Terenowe zaprojektowany z wykorzystaniem trójwymiarowych modeli symulacji komputerowej do optymalizacji konstrukcji bieżnika, właściwości materiału i właściwości całego autobusu . Opony wykonane są z gumy Smart Mix bazie sadzy i krzemionki, co zwiększa przyczepność niż konwencjonalne związków. Symetryczny wzór bieżnika został stworzony w celu poprawy odwodnienia w deszczu i przyczepność w zakrętach wzmocnienia najtrudniejszych i zwiększenie kontaktu z nawierzchnią można zmniejszyć drogę hamowania i poprawić zarządzanie.

W 2013 Cordiant Terenowe będzie dostępny w czterech rozmiarach: 205/75 R15, 215/65 R16, 215/70 R16 i 225/70 R16. Opony są przeznaczone przede wszystkim dla rynku wtórnego.

Cordiant Terenowe

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: