Cordiant uruchamia wiosna-lato kampanię

W tym roku “Kordiant” na wiosenno-letnie kampanii reklamowych Cordiant opracowała nową koncepcję twórczą «Cordiant:. Smart Technology”

Według producenta, świadomość marki Cordiant grupa docelowa wynosi 87%, co jest zgodne z marek premium, więc głównym zadaniem w tej chwili jest zwiększenie motywacji potencjał marki, innymi słowy, aby przyciągnąć nowych nabywców produktów Cordiant.

Opony Cordiant głównie przeznaczony do sprzedaży w Rosji i krajach WNP. Cechy tej strefie klimatycznej są takie, że pogoda może się zmienić kilka razy dziennie, a drogi są często biedni. Aby zapewnić niezawodną przyczepność w takich trudnych warunkach, specjaliści z “Kordiant” pracował do dostosowania się do właściwości opon w regionie, a wyzwaniem nowej koncepcji kreatywnej będzie przedstawienie głównych zalet opon konsumpcyjnych Cordiant.

W reklamie Cordiant Technologies wizualizowane w obrazach «high-tech pomocnicy” – Korditronov że podkreślić kluczowe zalety funkcjonalne zimowe Cordiant. Plusy męczą pokazano na przykładzie nowych pozycji Runner Cordiant Drogowego, który stworzył “cały system bezpieczeństwa”.

WET-COR technologia do jazdy w mokrych i na deszczu. Dodatkowa ochrona przy wejściu do basenu zapewnia kierunkowy wzór bieżnika. Podczas przenoszenia magistrali strumień wody jest zmuszony z powierzchni styku, zachowanie opony w kontakcie z drogą i zmniejsza ryzyko aquaplaningu. Główny strumień wody jest kierowana do polerowanych rowków odwadniających, a rozbudowany system mikro, usunąć cienką warstwę wody na mokrej nawierzchni, wyeliminowanie poślizgu opony na mokrej nawierzchni.

DRY-COR technologia został specjalnie zaprojektowany do precyzyjnej kontroli pojazdu na drodze. Sztywny Cordiant żebro ramię zapobiec wybrzuszenie opon w rotacji i utrzymania stabilnego kontaktu z nawierzchnią i przyczepność opon. Tak więc, w suchej technologii-COR Cordiant rozbiórki i zapobiega ich wskazania, jak również do poślizgu opony przechodząc najtrudniejszych zakrętów podczas manewrowania.

(Kliknij na obrazek, aby powiększyć)

“Innowacyjne technologie i WET COR DRY COR dostosować się do najbardziej niekorzystnych warunkach drogowych, co pozwala monitorować bezpieczeństwo na mokrej, zachować wybrany kurs, aby nie bać się ostrych zakrętach i utrzymuje komfort niezależnie od nawierzchni drogi” – powiedział w Cordiant oświadczenie.

Cordiant Road Runner

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: