Hennessey ustanowił nowy rekord na oponach Michelin Pilot Super Sport

Venom GT od firmy Hennessey został najszybszym samochodem produkcji dostępne w sklepach, przyspieszając w normalnej drogi prawnej do opony Michelin Pilot Super Sport do 427,6 kmh

W tym roku, Hennessey po raz drugi w celu podniesienia świadomości dzięki szybkiej możliwości jego sportowego samochodu Venom GT w oparciu o Lotus Elise. Po pierwsze, firma ogłosiła, że ​​weszła na Rekord Guinnessa jako samochód produkcji, najszybszy taktowany do 300 km / h – Venom GT przychodzi do tego znaku 13,63 sekundy – Hennessey teraz poszedł krok dalej i postanowił zdobyć tytuł najszybszego samochodu produkcyjnego dostępna na rynku otwartym.

Hennessey Venom GT

To jest John Hennessey (John Hennessey), a firma, która nosi jego imię, również przyszedł jako Venom GT podkręcona do 427,6 kilometrów na godzinę, i udało mu się to zrobić w zaledwie dwie mile (3,2 km).

Oba rekordy zostały ustanowione dla opon x Michelin Pilot Super Sport, prawnej dla dróg publicznych, co firma nazywa “najbardziej szybkich szeregowych autobusy w świecie.”

Hennessey Venom GT zostały zainstalowane opony Michelin Pilot Super Sport

Opony Michelin Pilot Super Sport jest przeznaczony do takich ekstremalnych prędkościach, a ich produkcja korzysta z technologii przemysłu obronnego. Wyłącznik ich, na przykład, jest wykonana z materiału o nazwie Twaron, który charakteryzuje się niską masą i jest pięć razy większa niż stali.

Drugie miejsce na liście najszybszych samochodów produkcji jest Bugatti Veyron Super Sport, której prędkość jest ograniczona do znaku towarowego 415 kmh Ten super samochód jest wyposażony w opony Michelin.

Michelin Pilot Super Sport

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: