Michelin opublikował nowy pas bieżnika

Produkty MATS wystawowe biurowe do bieżnikowania Michelin ogłosił wydanie nowych pasków bieżnika Michelin X Linia energetyczna D Pre-Mold, która została potwierdzona przez SmartWay przez Program Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych (EPA).

W oświadczeniu, Michelin powiedział, że nowa taśma zapewnić “wyjątkową oszczędność paliwa i wyjątkową przyczepność”, a także przyczynić się do zmniejszenia kosztów firm transportowych ze względu na fakt, że ich przebieg gwarancji o 25% więcej niż inne zespoły, które są certyfikowane SmartWay.

Nowe bieżniki opon zostały złożone sześć miesięcy po wprowadzeniu na rynek linii opon Michelin X Energy osi napędowej D przeznaczony do transportu długodystansowego. Taśmy są oznaczone Michelin Michelin, co oznacza, że ​​są one wykonane z najlepszych technologii francuskiej firmy i mogą być używane tylko z ramkami Michelin.

Wiceprezes ds. marketingu w opony Michelin do samochodów ciężarowych w Ameryce Północnej (Ted Ted Becker Becker), firmy transportowe są teraz zwracają większą uwagę na równowagę między oporem toczenia, konieczne jest, a poziom przyczepności. “Aby sprostać tym wymaganiom, zaprezentowaliśmy pierwszego Opony Michelin X Linia energetyczna D, a teraz pas bieżnika Michelin X Linia energetyczna D Pre-Mold, – powiedział Becker. – Renowacja opon jest bardzo korzystne dla naszych klientów, a Michelin jest zobowiązana do właściwości opon bieżnikowanych są porównywalne z parametrami nowych opon “.

W trzecim kwartale Michelin zamierza wprowadzić w Ameryce dziesięć pasków bieżnika z certyfikatem SmartWay, co potwierdza pozycję lidera w tym segmencie. “To bardzo proste, – mówi pan Becker. – Wszystkie oszczędnych opony i bieżniki opon różnią się od siebie. Zawsze wypłacone i skupia się również na fakt, że nasze produkty są najlepsze pod względem zużycia paliwa, zapewniając jednocześnie przykładową przyczepność i trwałość. Celem Michelin jest do oszczędnego oponę bez kompromisów “.

Cechy techniczne Linia Michelin X Energy D Pre-Mold

Wystawa MATS Michelin orzekł również w północnoamerykańskiej premierze w oponach przyczepy dla Michelin X Energy T, poinformowała nowego partnerstwa z sklepów Boss Spedycja i pokazał serię filmów, w których klienci powiedzieli nam o swoich doświadczeniach z wykorzystaniem linii opon X One.

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: