Najlepsze opony autobusów w Chinach uznawane Michelin i GITI

Chiny prowadzą portale internetowe poświęcone transport autobusem, miał głos, co zaowocowało przyznaniem w “opiece Security, oszczędności energii i ochrony środowiska” kategoria otrzymanych opon autobusowych firm Michelin i GITI.

Za zdobycie nominacji “bezpieczeństwa, efektywności energetycznej i zarządzania środowiskowego” w producentów opon dodatkowo jako producenci walczyli systemów ESC, hamulce tarczowe, sprężarki powietrza, izolacji, itp., a kandydaci z branży oponiarskiej były Bridgestone , GITI, Goodyear i Michelin .

Ostatecznie zimowe Michelin X Energy linii Z i GITI GAL811 zdobył taką samą liczbę głosów, tak, że chiński marki udało się uniknąć producentów premium.

Michelin X Energy linii Z – jest paliwem oszczędzania opon na osi napędowej. Jako producent, opony nie może zapisywać zmniejszając opór toczenia, co zmniejsza zużycie paliwa, ale również ze względu na to, że źródło jest o 20% wzrostu w porównaniu z magistrali poprzedniego mi wytwarzania. Według Europejskiego systemu znakowania Michelin X linii energetycznej w rozmiarze 315/70R22.5 Z ocenione zostały “B/B-69”.

Michelin X Energy Linia Z

GITI GAL811, którzy byli w stanie obejść oponami Goodyear i Bridgestone, opony vsepozitsionnymi są zaprojektowane specjalnie dla autobusów. Według producenta, GITI GAL811 mają nową konstrukcję ramy, pozwalając na bardziej równomierne zużycie i ekskluzywny wzór bieżnika również zwiększa przebieg i tym samym poprawia przyczepność na mokrej nawierzchni. W GITI również zauważyć, że dzięki jego wybitnych cech, opony te zyskały zaufanie wielu kierowców i są uważane za preferowanym wyborem dla autobusów.

GITI GAL811

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: