Nieskończoność ogłosił kolejne wydanie trzech nowych autobusów

Nieskończoność Opony wykazał trzy nowe opony pneu Expo w wystawach we Francji i Motortec Automechanica Iberica w Madrycie.

Głównym eksponatem booth nieskończoność w obu europejskich wystaw teraz aktywnie marketing “zielone” opony nieskończoność Ecosis i nieskończoność ecoMAX , ale, zdaje się, pragnienie, aby pokazać społeczeństwu trzy produkty, których oficjalna premiera jeszcze się nie odbyła, była zbyt silna. Z tego powodu, użytkownicy mogą od razu zobaczyć pierwsze trzy nowe opony z Infinity – Ecopioneer Nieskończoność dla samochodów kompaktowych, Infinity Enviro na rozjazdach i Ecovantage Nieskończoności do pojazdów.

Nieskończoności Ecopioneer się mieszaniny kauczuku z dodatkiem krzemionki, co zwiększa przyczepność na mokrej powierzchni. Trzy rowki wzdłużne również bezpieczeństwo jazdy w deszczu, przez co zmniejsza ryzyko hydroplaning oraz budowa i konstrukcja została zoptymalizowana w celu zmniejszenia poziomu hałasu. Opony są przeznaczone do miejskiego kompaktowego samochodu i będą dostępne w rozmiarach o średnicy 13 i 14 cali.

Nieskończoność Enviro producent opon klasyfikuje premia za AWD samochodów i crossovery. Asymetryczny wzór bieżnika poprawia prowadzenie na suchych i mokrych drogach, zoptymalizowanej plecheviny wzrost, odporność i rowki o szerokości rozpraszają wodę szybko z powierzchni styku.

Podczas tworzenia komercyjnych nieskończoność Ecovantage główną uwagę zwrócono na fakt, że opony były na tyle silne i ma dużą nośność. Trzy rowki wzdłużne zapobiegają aquaplaningu, krzemionki w mieszance bieżnika poprawia trakcję na mokrej nawierzchni przy jednoczesnym opony bardziej wytrzymałe i konstrukcja bloków bieżnika, i zostały zaprojektowane, aby poprawić komfort jazdy i zmniejszyć hałas.

Opony nieskończoność stoisko na wystawie Motortec Automechanica Iberica

“Reakcje na opony i X ecoMAX Ecosis, który dostaliśmy był bardzo pozytywny i jesteśmy bardzo zadowoleni, że mają zupełnie nową i rozszerzoną linię opon osobowych do nieskończoności 2013 – powiedział dyrektor ds. rozwoju biznesu Nieskończoności (Nigel Nigel Hampson Hampson) . – Dla każdej marki opon, aby zapewnić zupełnie nową generację opon o średnicy 13 do 19 cali, a także opon do pojazdów użytkowych i crossovery, w tak krótkim okresie czasu – to jest bezprecedensowe. Musimy oddać hołd naszych inżynierów i projektantów, którzy byli w stanie zakończyć wszystkie projekty zgodnie z harmonogramem. Ale fakt, że chcemy zrobić wszystko prawo, aby przejść do europejskiego rynku i pokazać naszym partnerom, że będziemy się z nimi w celu wzmocnienia marki w Nieskończoność w perspektywie długoterminowej. Z niecierpliwością na dzielenie się z nimi te dobre wieści. “

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: