“Nizhnekamskshina” opona milionowy zestaw dla Volkswagena Polo

Kompleks opon umowa “Tatnieft” i Volkswagen został dostarczony milionów opon Euro Kama dla sedana VW Polo.

VW Polo, produkowana w Kałudze, został przedstawiony do rosyjskiego rynku trzy lata temu i od tego czasu stał się popularny wśród tych, którzy chcą sedan budżetowego. Oryginalne wyposażenie Polo zostało wybrane opony Kama Euro, a to jest pierwszy przypadek w rosyjskiej praktyce, gdy znany zagraniczny producent zdecyduje się dostarczyć przedsiębiorstw krajowych opon.

Na koniec marca 2013 r., nie było innego ważnym wydarzeniem w ramach współpracy “Nizhnekamskshina” i VW – firma dostarczyła do fabryki niemieckiego koncernu milionowego opony do Polo.

Polo «buty” w dwóch wersjach: Kama Euro 129 i Euro 236 Kama rozmiarach 175/70 R14, 185/60 R15 i 195/55 R15. Opony te obejmują wszystkie zmiany produkowane auta.

Kama Euro 129 – drogowy opony z asymetrycznym wzorem bieżnika, zaprojektowane do użytku w warunkach letnich. Jest on wykonany z nowej mieszanki gumy z dodatkiem krzemionki, która poprawia przyczepność na mokrej drodze, życia rozszerzonego i zapewnia komfort i pewność siebie na drodze.

Kama EURO 129

Kama Euro 236 – to “wszystko sezon bieżnik opon o lecie.” Cztery podłużne rowki w bieżniku centrum i wzór, wyjście na ścianach bocznych opon zmniejszyć ryzyko hydroplaning, optymalne rozmieszczenie bloków bieżnika redukujących “hałas” opony, dzięki specjalnej pozycji – “mosty” – w poprzecznych rowkach bieżnika zmniejsza opory toczenia, oraz odporność na odkształcenia opony i zwiększenie ich żywotności zapewnia nowy wyłącznik ścieżki.

Kama Euro 236

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: