Yokohama stworzył Motorsport i meksykański oddział

Yokohama Rubber Co ogłosił utworzenie nowego Motorsports International Co Yokohama zależnej Ltd., jak również otwarcie oddziału w Meksyku.

W oświadczeniu, Yokohama zauważyć, że w celu zwiększenia ich zasobów technologicznych dla rozwoju i kolejnych sprzedaży nowej firmy opony aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach sportów motorowych w Japonii i za granicą. W szczególności, w ostatnich latach, opony Yokohama dostarczyła uczestnikom wiele serii wyścigów w Europie, Ameryce Północnej i Azji, w ​​tym w Japonii Super GT Championship oraz kolejki World Touring (WTCC).

Przed tym Yokohama aktywności w tym obszarze doprowadziły dwóch oddzielnych jednostek, z których pierwszy był odpowiedzialny za rozwój opon wyścigowych, a druga związana jest z udziałem planuje w wyścigach, to jest odpowiedzialna za negocjowanie i zawieranie umów z organizatorami wyścigów i zespołów, jak również do reklamy i komunikacji z publicznością. W 2013 r. podjęto decyzję, aby połączyć dwa biura w jednej niezależnej firmy, która ze względu na jej poprawę struktury organizacyjnej powinno umożliwić lepsze decyzje szybciej, itp.

Od tamtej Yokohama Motorsports International niezależnie rozwijać opon wyścigowych, do negocjacji z organizatorami i zespołami, jak również dostarczanie opon do uczestników różnych mistrzostw. W przyszłości nowa firma zwiększy swoją funkcję i będzie przekazywał swoją technologię i know-how departamenty Yokohama, zajmuje się projektowaniem i produkcją opon dla konsumentów.

Na czele nowej firmy będzie Kudze Tetsuya (Tetsuya Kuze), który jest również dyrektorem technicznym Yokohama i dyrektor rozwoju dla nowych opon. Siedziba będzie znajdować się w Tokio, kapitał zakładowy wynosił 10 milionów jenów (830 tysięcy euro), personel będzie zawierać około 20 osób.

01 kwietnia Yokohama ogłosiła również dwa inne spotkania – Toora Kobayashi (Tooru Kobayashi), wiceprezes, odpowiedzialny za planowanie i korporacyjnych zasobów ludzkich, został prezesem Yokohama Stowarzyszenie Biznesu Corporation i Koichi Tsurin (Koichi Tsurino), został dyrektorem tej samej firmy . Yokohama Stowarzyszenie Biznesu Corporation jest nowa spółka utworzona w celu zapewnienia możliwości kontynuowania pracy do emerytowanych pracowników w wieku poniżej 65 lat. Planujemy zwiększyć limit wieku do 70 lat.

Ponadto Yokohama zastąpiła prezes północnoamerykańskiego oddziału. Od kwietnia 2013 stanowisko to zajmie Hikomitsu Nodzi (Hikomitsu Noji), którego poprzednik Yasushi Tanaka (Yasushi Tanaka) przyjąć stanowisko zastępcy prezydenta opony firmy.

Na nowym stanowisku, pan Nodzi będzie odpowiedzialny za zarządzanie i ustawić się w marcu tego roku, Yokohama oddział w Meksyku, z siedzibą w Silao (Guanajuato). Szef nowej spółki zależnej o nazwie Gary Nash (Gary Nash), który był wiceprezesem Jokohamie w USA.

Aż do tego roku, Yokohama sprzedał swoje samochody, ciężarówki i ciężkie opony w Meksyku przez swojego amerykańskiego oddziału, ale teraz firma planuje wzmocnić swoją obecność na rynku krajowym poprzez sprzedaż bezpośrednią, nowych usługach i tworzenia efektywnych kanałów distribyutsionnyh.

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: