Hankook nadal będzie dostarczać opony dla serii Superstars World

Po udanym 2012 Superstars sezonie Hankook Świata i organizatorzy przedłużyła umowę na wyłączność dostaw opon do roku 2015.

Seria FIFA Superstars Świat zawiera Superstars i GT sprint International, w obu tych konkursach dostarczać opony dla najbliższych trzech lat będzie południowokoreański Hankook . Pierwszy etap sezonu, w którym wszyscy piloci użyje szybkiego transportu kolejowego w E Hankook Ventus wyścigu, który odbył się w ten weekend na słynnym torze w Monza. Hankook wniesiona do wyścigu, co ich plam (F200) i wyspecjalizowanych mokrych oponach (Z207). Od GT Sprint udział dużej liczby producentów dla tej serii firma dostarcza opony w dziesięciu rozmiarach o średnicy 18 i 19 cali, a Superstars Wszystkie maszyny wyposażone są w opony o wymiarze 260/660/18.

Według Hankook, samochody wydajność i torów w obu klasyfikacjach wzrosły wymagania dla opon. Ze względu na ciężar samochodów i tras złożona konfiguracja opon są wystawione na działanie wysokich obciążeń mechanicznych i termicznych. W szczególności może to być przegrzanie agresywne opony, jak i na drogach może być wysokie krawężniki.

“Opony Ventus wyścigowe są opracowywane, testowane i produkowane w celu zwiększenia wyścigów rozrywki, zapewniając niezbędną wydajność, nawet w najtrudniejszych okolicznościach – powiedział w oświadczeniu. – Łączą w sobie wytrzymałość, idealną obsługę, niezawodność i bezpieczeństwo, zapewniając optymalny kontakt z asfaltu, przyczepność i trwałość -. Cech, które były świetne na pierwszym biegu sezonu, legendarnego high-speed “Monza” ”

“Jesteśmy bardzo zadowoleni, że będziemy nadal współpracować z FG Group, który wydał Świat Superstars jedną z najbardziej prestiżowych mistrzostw Europy – powiedział wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w europejskim oddziale firmy Hankook Se Ahn Hee (Hee Se Ahn). – Sezon 2012 był wyłącznie w pozytywny sposób i był bardzo udany dla naszych opon Race Ventus, więc nie mogliśmy się doczekać, kiedy dostanę moje opony na drodze

Advertisements
Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: