Opony Pirelli rozpocznie Winter Sottozero trzeciej generacji

Ostatni miesiąc, Pirelli odbędzie się w Austrii prezentacji tarcia opon zimowych Pirelli Winter Sottozero 3, który będzie dostępny w sezonie zimowym 2013-2014.

Premiera najnowszych opon zimowych Pirelli miała miejsce z odpowiednim emocji, a podczas prezentacji testowym Pirelli Winter Sottozero trzeciej generacji zdolnych do ponad 400 sprzedawców z całej Europy. Impreza została również udział nowego ambasadora marki Pirelli – słynny kierowca wyścigowy Jean Alesi (Jean Alesi).

Pirelli Winter Sottozero 3

New Pirelli Winter Sottozero 3 – jest zima opona klasy UHP, przeznaczona do samochodów klasy premium do średniej i dużej pojemności silnika, według informacji prasowej firmy. Pirelli podkreśla, że ​​opony mogą zwiększyć wyniki sportowe z samochodu i zostały opracowane we współpracy z najbardziej prestiżowych producentów samochodów, tak, że można je umieścić na samochody mocne i szybkie. Badania przeprowadzono nowe opony w Szwecji, Finlandii i Nowej Zelandii.

“Cechy wymagane od opon zimowych 20 lat temu, jest teraz bez znaczenia, – Pirelli inżynierowie podczas prezentacji. – Używany głównie jechaliśmy na śniegu i inne parametry nie były takie priorytetem. Teraz, opony zimowe powinny być dobry w jazdy na każdej powierzchni – twarde opakowaniach, luźne i topnienia śniegu, lodu, suchy i mokry asfalt, itp. ”

Cechy techniczne Pirelli Winter Sottozero 3

Nowością jest większa powierzchnia styku, który poprawia przyczepność w każdych warunkach zimowych. Profil został zoptymalizowany do bardziej równomiernego rozkładu ciśnienia i odwrotnie plecheviny były bardziej zaokrąglone, aby poprawić odprowadzanie wody w ręku. W laboratorium, Pirelli opracowała innowacyjny wzór z gumy, co wynika z funkcjonalizowanych polimerów w celu poprawy właściwości mechanicznych związku zwiększa przyczepność nawet na mokro i na powierzchni mrożonego.

Pirelli Winter Sottozero 3 będą oferowane następujące zimę w szerokiej gamie rozmiarów o średnicach od 16 do 21 cali. Istnieją również modele 11 Run-Flat.

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: