Ad General Tire będzie ex-Green Beret

Pośród kontrowersji wolnej sprzedaży broni do amerykańskiej firmy General Tire postanowił reklamować swoje produkty na łamach amerykańskich magazynów broni z pomocą byłego Green Beret

Komunikat prasowy Generalnej mówi, że firma po raz kolejny “wycelował” do nowej publiczności. Kampania, która odbyła się pod hasłem Gdziekolwiek jest to możliwe, ogólne zaangażowanie we współpracę byłego Zielony Beret Grady Powell (Grady Powell), który pojawi się w wersji drukowanej, wraz z rodzinnym terenowego opony Grabber. Reklamy można zobaczyć na łamach amerykańskich magazynów broni, takich jak Guns i broni, pistolety bojowy, broń taktyczna, Recoil, itd.

“Nieustannie rozwijamy nowe pomysły i staramy się dotrzeć do nowych odbiorców – mówi dyrektor ds. marketingu w General Travis Roffler (Travis Roffler) -. Czytelnicy tych bazy czasopism składa się głównie z wojskowych, policji i ekspertów w ramionach, a wiele z nich przejść na pickupy, więc to ma sens dla nas, aby pojawić się w tej przestrzeni informacyjnej. ”

Aby przyciągnąć uwagę czytelników, został zatrudniony Grady Powell, który przez pięć lat od czasu obsługi do zawarcia jednej z najbardziej elitarnych jednostek armii amerykańskiej i stać Zielony Beret. “Zdaliśmy sobie sprawę, że najlepszym sposobem, aby skontaktować się z tych czytelników jest doprowadzenie ekspertami w swojej dziedzinie, więc wybraliśmy sklep wędkarski drapieżnik Grady – wyjaśnia Pan Troffler. – To nie tylko posiada wiedzę na temat broni, ale również stosowane w przeszłości, nasze opony , więc że był najlepszym kandydatem. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że stał się częścią naszego zespołu, a my jesteśmy dumni, że wsparcie dla wojskowych, którzy wracają do domu. Choć nie jest to istotne. ”

opony zimowe

Sam były Zielony Beret powiedział również, że z radością przyjął propozycję zostania przedstawicielem Generalnego marki. “Szczerze mówiąc, byłem zaskoczony, kiedy po raz pierwszy dostałem telefon od General Tire – powiedział -. Fakt, że wybrali mnie do reprezentowania ich marki, chociaż ja nie poszedłem na ściganiu MA opony S “, to było bardzo fajne To zaszczyt być częścią. Kampania i do reprezentowania firmy, która jest uznanym liderem w branży. ”

Sesja zdjęciowa odbyła się na dwa dni w Charlotte (Karolina Północna, USA), w tym ranczu o nazwie po prostu złe Bulls przerzynania. Oprócz Powell, przedstawionym w pracy w “swobodnej atmosferze”, materiały można zobaczyć Forda F-150 na opony General Grabber HTS i Chevy Silverado na General Grabber z czerwonymi oznaczeniami. “Dodać autentyczności”, strzelając zakresie w Lake Norman dostarczyła broń do strzału, identyczny używany przez armię amerykańską podczas wojny.

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: