BKT sponsoruje wszystkie riksze w Bauma

Na wystawie maszyn budowlanych Bauma 2013 r. skorzystają z bezpłatnych riksz, które będą promować Ogumienie o dużych rozmiarach firma Indian BKT

Odwiedzający wystawę maszyn budowlanych Bauma 2013 r. będą mogły skorzystać z bezpłatnych riksz, które będą promować wielkogabarytowych Opony indyjskiej firmy BKT

Ten BKT lat aktywnie zaczęli reklamować swoje produkty w Europie, a zaraz po udziale w wystawie paryskiej firmy Sima udał się do Monachium, na Bauma ekspozycji poświęcony branży budowlanej. Oprócz udziału w targach BKT także rozpoczęła nową kampanię reklamową o nazwie WOW, w którym wszystkie sponsorowany rikszą na niemieckim show. Według BKT planu, riksze dokona gości z centrum wystawowym w Monachium, w tej samej chwili obecnej rodzaj mobilnych billboardów.

Przypomnijmy slogan oznacza WOW brzmieć kupca, zaskoczeni wielką wartość dla pieniędzy, które firma oferuje BKT. Jest to zrozumiałe w świecie Słowo stało się centralnym elementem nowej kampanii, a środkowy list w reklamach portretowanych przez przemysłowe lub rolnicze BKT opony.

Ponadto riksze odwiedzający Bauma widzi i regularne BKT stoisko, które znajdą się najnowsze firmę autobus maszyny budowlane.

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: