Continental opracowała specjalne opony dla betoniarek

W oczekiwaniu na wystawie Bauma-2013, Continental zaprezentowała nowy singiel oponę ciężarówki, zaprojektowane specjalnie do pracy w europejskich budowach i już zatwierdzone do instalacji na Mercedes-Benz Arocs.

Według Continental , o połowę sprzętu budowlanego działa bezpośrednio na placu budowy sam, około jedna trzecia zatrudnionych w dostawie materiałów, a 15 procent – Samochody przewożące gotowej mieszanki betonowej. I od teraz w europejskim budownictwie nigdy nie twierdził, pojazdy, które mogą być dostosowane do warunków pracy, Continental opracowała oponę specjalnie dla betoniarek z napęd 8×4 / 4, w takim przypadku wielkość ładunku jest niezwykle istotne. Ze względu na wysoką ładowność indeksu New Continental HDC mogą być używane jako pojedyncze opony na tylnej osi, co zmniejsza masę pustego pojazdu i pozwala na przeprowadzenie bardziej konkretne.

Mercedes-Benz Arocs

Continental HDC rozmiar 385/65 R22.5 mają wskaźnik obciążenia 162, tak, że masa ładunku można zwiększyć ze standardowej dziewięciu do 9,5 ton. W tym samym czasie środki 164J oznakowania mogą być transportowane nawet 10 ton, ale z ograniczenia maksymalnej prędkości. Zwiększona breaker nadaje się do jazdy off-road i związek specjalnie zaprojektowany dla tych opon wzór bieżnika zapewniają bardzo dobrą przyczepność, odporność na przebicia i cięcia, a także przedłużyć żywotność. Continental twierdzi, że te opony ‘s miksery są optymalnie przystosowane do dróg asfaltowych, oraz do warunków placu budowy, nawet podczas przenoszenia ciężkiego ładunku. Ze względu na fakt, że koła spadł do montażu z boku, szerokie opony będzie przylega do zewnętrznych krawędzi błotników. W wyniku tego koła szeroki zestaw poprawić stabilność i wygląd samochodu jest harmonijna.

W zakresie bezpieczeństwa dla kierowców, też jest mało prawdopodobne, aby mieć żadnych trudności. Betonowanie, zazwyczaj w ciągu 70 km, jak świeży beton w bębnie zaczyna twardnieć po około jednej do dwóch godzin (przy użyciu maksymalnie trzech dodatków) i statek nie jest już dostępny. Przy takiej niewielkiej odległości, w przypadku przebicia opony mogą być dostarczane bardzo szybko, a także większość problemów wystąpić w miejscu, a nie na drodze, dzięki czemu wymiana może być przeprowadzona tak szybko, jak to możliwe. Ponadto, ponieważ ze względu na czynnik psychologiczny pojedynczych opon płaskich nie są wiarygodne w branży budowlanej, Continental wyposażył swoje opony taki obowiązek rezerwy, w przypadku przebicia opony, pozostałe trzy opony na osi napędowych będzie w stanie dostarczyć towar na ograniczonej prędkości.

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized
One comment on “Continental opracowała specjalne opony dla betoniarek

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: