Continental Tire jest trzecia generacja transportu pasażerskiego

Firma wprowadza nowy Continental zimowe trzeciej generacji pojazd dostawczy, który “był początkiem nowej ery w premii produkcji opon.”

Oferując na rynku stały się popularne opony drugiej generacji, firma Continental kontynuuje wdrażanie zorientowane na klienta podejście, mające na celu pomóc klientom poradzić sobie z problemami wynikającymi z życia opony. Przykład takiego rozwiązania może być uważany za nowy zakres opon do transportu osobowego. W Continental, czy spełniają coraz bardziej rygorystyczne wymagania dla autobusu m, bezpieczeństwa i ochrony środowiska jest możliwe poprzez rozwój nowych produktów, szczególnie zoptymalizowane dla transportu pasażerskiego, a także odgrywa kluczową rolę w urbanizacji, środowiska i rozwoju środków transportu w przyszłości, a na szczególną uwagę zasługuje przez producentów opon.

Nowa linia Continental opony do komercyjnego transportu pasażerskiego obejmuje wszystkie obszary zastosowania – od miasta do wykonywania transportu dalekobieżnego i loty czarterowe na długich dystansach.

Komfort, gospodarka i bezpieczeństwo – kluczowe wymagania dla opon do nowoczesnych autobusów na dowolny cel. Produkty Continental trzeciej generacji spełnia różne warunki codziennej eksploatacji autobusów i jest dostępny w trzech liniach produktowych przeznaczonych dla różnych zastosowań: ContiCoach dla trenerów, ContiCityPlus dla długodystansowego transportu i ContiUrban dla transportu miejskiego.

Opony Continental ContiCoach HA3 autokary są w rozmiarach 295/80 R 22.5 i 315/80 R 22.5 i nadają się do montażu na każdej osi.

Przyczyniając się do zmniejszenia zużycia paliwa w autobusach, nowe opony są inne gospodarki. Zapewniają zwiększoną przyczepność i lepszą stabilność i kontrolę. Technologia realizowane w nich SipeTechnology (skrzyżowane linie i żebra w kształcie rombu) poprawia zachowanie opony na mokrej drodze do jego całego życia.

W 2010 roku Continental wprowadził specjalną gamę opon zimowych Continental HSW 2 Coach , który może być zainstalowany na dowolnej osi. Ze względu na zwiększoną liczbę ostrzy i końcówkami opony wykazywać lepszą skuteczność hamowania w porównaniu z całorocznego produkcji M + S.

Continental Conti Coach HA3

Opony Continental ContiCityPlus HA3 zostały opracowane specjalnie dla kraju i zaspokojenia potrzeb transportowych tym rosnącym segmencie transportu. Opony mogą być zainstalowane na dowolnej osi i mają rozmiar 295/80 R 22,5. Według producenta, zapewniają doskonałą kontrolę, mają lepszą przyczepność na mokrej nawierzchni, przez całe życie i przebieg wzrostu. Każda flota jest bardzo czułe wskaźniki, takie jak wysoki poziom komfortu pasażerów i wydajności, który odnosi się do zmniejszenia zużycia paliwa, koszty naprawy i wymiany, a przedstawione Opony całoroczne, jak deweloperzy powiedzieć, aby w pełni zgodne z tymi wymaganiami.

Nowe opony Continental ContiUrban HA3 dla transportu miejskiego są przystosowane do montażu na każdej osi i są dostępne w rozmiarach 275/70 R 22.5 i 315/60 R 22.5.Usilennaya ściana boczna chroni oponę przed uszkodzeniami o 20% i zwiększa przebieg.

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: