Jak działa turbo

Firma Bridgestone po raz kolejny pokazać swoje nowe opony na międzynarodowej wystawie maszyn budowlanych Bauma-2013 Monachium.

W tym roku, Bridgestone powie gości o ich programu Razem Bauma Pielęgnacja opon, z którymi spółka jest pomaganie klientom lepiej kontrolować swoje związanych autobusowe kosztów mi maksymalizując swoje zasoby.

Ponadto na stoisku zaprezentuje najnowsze produkty dla branży budowlanej, w tym nowych opon Bridgestone VSDR wielkości 20,5 R25 z bieżnikiem ultraglubokim zaprojektowany dla ładowarek i spycharek. Firma twierdzi, że jest najlepszym rozwiązaniem do pracy w trudnych warunkach, takich jak wysypiska lub kamieniołomach. W porównaniu z poprzednim modelem (Bridgestone VSDL) nowe opony były “znacznie lepiej” pod względem odporności na przecięcie i ogólnej eksploatacji zasobów, które pozwala na zmniejszenie kosztów godzin pracy zostanie dodany do Bridgestone.

Bridgestone VSDR

Podczas wystawy, Bridgestone zapraszamy wszystkich do robienia zdjęć z największych OTR opon na świecie. Opony Bridgestone rozmiar VRF 59/80 R63 i wadze 5,2 tony są stałym elementem ekspozycji Spółki na targach branżowych i tym razem również wyraźnie przyciągają uwagę wszystkich. Bridgestone szczególnie polecam te opony dla operacji z wysokich tonokilometrów godzin. Bridgestone VRF przeznaczone do montażu na samochodach ciężarowych z ładowności do 400 ton, używanych w kopalniach węgla i miedzi, wydobycie piasku oleju itp.

Bridgestone VRF
Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: