Lotus chce utrzymać same opony Pirelli “zniewieściały”

Lotus uznał, że sprzeciwia radykalnym Zmiana opon Pirelli 2013.

Po Grand Prix Australii i Malezji, gdzie bardzo wysokie zużycie nowe opony Pirelli ujawniła kilka czołowe zespoły, w tym Mercedes i Red Bull, powiedział włoskiej firmy zmodyfikować swoje opony tak szybko, jak to tylko możliwe.

Jednak nie wszystkie zespoły zgadzają się z liderami mistrzostw, w szczególności, Lotus ogłosił, że jego cały szczęśliwy. “Niektóre zespoły jak wrócić do zeszłorocznej gumy, – powiedział dyrektor techniczny Lotus James Ellison (James Allison). – Ale oni zawsze zapytać, który odgrywa w ich ręce “.

Lotus samo będzie wyraźnie na ręce, czy Pirelli związki odmawia zmiany, jak Kimi Raikkonen (Kimi Raikkonen) radzi sobie z ich zużycia, które pozwoliło mu wygrać w Melbourne. “Z naszego punktu widzenia, obecne opony uczynić wyścig bardziej ekscytujące – powiedział Allison. – Poza tym nasza ma opona pewnie zachowuje się lepiej, gdy opona “miękkie”. ”

Kimi Raikkonen

Mark Webber (Mark Webber) przed Red Bull Grand Prix Chin powiedział, że zużycie opon będzie problemem dla zespołu, ale fakt, że Pirelli przyniesie miękkich i średnich opon firmy, oznacza to, że pit będzie wiele.

“Kauczuk – zawsze problem na tej trasie, ponieważ istnieje bardzo silna presja na lewej opon – powiedział Australijczyk. – Najpierw należy go po prostu zabija lewą oponę, bo to jest bardzo długi, a my cały czas zwolnić i skręcić. Jak Opony Pirelli wybrał ich i średnie miękkie, to będzie interesujące zobaczyć, jak to zrobić, ale spodziewam się, że pit będzie niewielu. ”

Mark Webber

W przeciwieństwie Webber Adrian (Adrian Sutil) z Force India ogłosił, że zużycie opon Pirelli nie będzie problemem, ale raczej okazja do zdobycia przewagi.

Force India rozpoczął nowy sezon dobrze, ale w Malezji, zespół stracił punkty, ponieważ ze względu na problemy z nakrętek kół wypadł z toru i Sutil i Paul di Resta (Paul di Resta). W drużynie Shanghai wyścigu ma nadzieję przeprowadzić tak mocno, jak na początku wyścigu na torze Sepang, i uzyskać maksymalne korzyści z wyboru opon Pirelli.

“Będziemy mieli nową kombinację opon w Chinach – miękkiej do średnio trudne – i zdaje się, doskonale radzą sobie z oponami, więc musimy to wykorzystać” – powiedział Sutil.

Adrian Sutil

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: