Marangoni będzie produkować opony wyścigowe w nowym ośrodku specjalistycznym

Marangoni przygotowuje się na kolejny sezon Mistrzostw Europy hillklaymbu, opony, dla których firma będzie produkować specjalistyczne kompleks w Rovereto (Trento, Włochy)

Marangoni przygotowuje się na kolejny sezon Mistrzostw Europy hillklaymbu, opony , dla których firma będzie produkować specjalistyczne kompleks w Rovereto (Trento, Włochy)

W roku 2013, Marangoni będzie nadal uczestniczyć w wyścigu kategorii “hillklaymb”, gdzie członkowie zaatakowali różne gór w Europie. W tym sezonie firma dostarcza swoje opony Marangoni Zeta Linea Racing Car Osella FA30 Zytec, Osella PA30 i Osella PA21 Drużyna Najlepsze okrążenie. Key nadziei Marangoi powołuje jednego z pilotów zespołu – Simon fagioli (Simone Faggioli), panujący włoski i Europy. On będzie ścigać na Osella FA30 Zytec, wyposażone w 13-calowe opony E Marangoni.

“Jestem całkowicie skupiony na wyścigu – powiedział włoski. – A moim celem było wymyślić na nowy sezon w najwyższej formie. Roku będzie bardzo trudne ze względu na wysoki poziom pilotów i maszyn, a także istotnych zmian w zasadach mistrzostwach Włoch. Moim priorytetem jest tytuł mistrza europejskiej, ale chciałbym, aby wziąć udział w końcowym etapie mistrzostwach Włoch. ”

Ponadto Fagioli Marangoni partnerzy w Mistrzostwach Europy będzie Bormolini Fausto (Fausto Bormolini) na Osella PA30 i Maurizio Pitorri (Maurizio Pitorri) na Wilka GB08. We włoskiej serii firmy będzie dostarczać opony Maglione Omar (Omar Magliona) na PA21 Evo, Capucci Marco (Marco Capucci) na PA21S Degasperi i Diego (Diego Degasperi) na FA30. W tym roku będą one również dołączyć aktor Ettore Bassi (Ettore Bassi), którzy będą walczyć o zwycięstwo w Europie, a także w mistrzostwach Włoch.

Od 2013 r., Marangoni opony wyścigowe będą produkowane w nowym centrum poświęconego firmy uczestnictwa w sportach motorowych. Będzie on zlokalizowany w tym samym miejscu, gdzie w siedzibie Spółki – Rovereto włoski.

Jak mówią w firmie, otwarcie nowego centrum zapewnia nowe możliwości dla dalszego rozwoju linii opon Marangoni Zeta Linea Racing, zaprojektowane aby umożliwić pilotom, aby skorzystać z wszystkich sił i prędkości samochodów. Teraz, w szczególności, pracuje nad nowym związkiem GF51 (GF oznacza szybkie Grip), który został zaprojektowany specjalnie dla hillklaymba gdzie opony rozgrzać i osiągnąć maksymalną przyczepność powinna być jeszcze szybciej niż w tor wyścigowy.

Ponadto, w przeciwieństwie do toru jednorodną i gładką, rasy badane w tej kategorii, takie jak zmiany warunków, takich jak te, które są używane w standardowych maszynach w codziennym życiu. Marangoni mówi, że umożliwia programistom testowanie opon o najbardziej ekstremalnych warunkach i uzyskać dane niezbędne do dalszego doskonalenia tradycyjnych opon.

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized
One comment on “Marangoni będzie produkować opony wyścigowe w nowym ośrodku specjalistycznym
  1. Koło sazan says:

    koło sazan białystok

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: