Maxxis wzmacnia obecność w mediach społecznościowych

Maxxis ogłosiła, że ​​zamierza rozszerzyć swoją obecność i wykorzystać maksymalną ilość dostępnych platform w mediach społecznościowych.

Rewitalizacji różnych sieci społecznych jest umożliwienie Maxxis lepszą komunikację z klientami, którzy są w stanie komunikować się bezpośrednio z firmą. Aby wzmocnić swoją obecność w przestrzeni internetowej, Maxxis niedawno uruchomiła nowy Maxxis Babes stronę, a teraz firma ma swoje konta na Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Pinterest i Google+.

“Chcemy dać ludziom możliwość interakcji z nas, kiedy są w domu, czy w drodze – powiedział nowy dyrektor marketingu w brytyjskim oddziale Maxxis Colborne Amy (Amy Colbourne). – I social media – to świetny sposób na dostarczenie. Niektóre platformy bardziej oczywiste niż inne, ale nie chcemy zostawić kogoś na boku, więc jesteśmy “rozrzut” jego net tak szeroko, jak to tylko możliwe. ”

“Ponadto, social media pozwala nam być w zakresie bezpośredniego dostępu do konsumentów – powiedziała pani Colbourne. – Teraz mamy dużo więcej możliwości, aby szybko reagować na wszelkie pojawiające się problemy, przez co kanał mają nas nie otrzymał. W przyszłości planujemy zwiększyć ilość treści, które zamieścimy na portalach społecznościowych, i mamy nadzieję, że ludzie będą się spodoba, i będą utrzymywać kontakt z Maxxis

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: