Nizhnekamsk producenci opon ponownie liderów w zakresie ekologii

“Nizhnekamskshina” i OOO “opona ciężarówki Nizhnekamsk” po raz kolejny zwyciężył w prestiżowym konkursie “100 najlepszych firm Rosję. Ekologia i zarządzanie środowiskiem “.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Sankt Petersburgu w ramach All-Russian VII Konferencja “Ekologia i produkcji. Perspektywy rozwoju instrumentów ekonomicznych dla ochrony środowiska. ”

Wydarzenie, które stało się tradycją, w tym roku był wspierany przez Radę Federacji Komisji Rolnictwa, Polityki Żywności i Środowiska, Dumy Państwowej Komisji Zasobów Naturalnych, środowiska i ekologii i Dumy Państwowej Komisji Edukacji, Międzynarodowej Organizacji Parlamentarzystów na zrównoważonym środowisku “Globe- Międzynarodowe “, oraz z udziałem przedstawicieli rządowych, naukowych, edukacyjnych, organizacji społecznych i gospodarczych.

W ostatnich latach forum stało się platformą do dyskusji i znalezienia najlepszych sposobów, aby rozwiązać szereg problemów związanych z ochroną środowiska. W tym roku konferencja miała szczególne znaczenie, ponieważ 2013 r. dekretem prezydenta Rosji Władimir Putin oświadczył w roku ochrony środowiska. Raporty uczestników omówione kwestie dotyczące stanu prawnego wsparcia rosyjskich środowiska, problemy ekologiczne przedsiębiorstw przemysłowych w kraju, perspektywy rozwoju prawodawstwa w dziedzinie ochrony środowiska, obecnie kwestie ochrony środowiska w sektorze energetycznym, karnych aspektów ścigania naruszeń prawa ochrony środowiska itp.

Konferencja zakończyła się uroczystą ceremonią wręczenia zwycięzcom rocznych “100 najlepszych Rosji. Ekologia i zarządzanie środowiskiem “. OAO “Tatneft” otrzymała dyplom laureata konkursu. Wysoka nagroda – Odznakę Honorową “Environmentalist Roku” otrzymał prezes Shafagat Takhautdinov.

Uznanie tego roku i otrzymał petrochemicznego kompleksową firmę. W “Człowiek Roku” za jego osobisty wkład w ochronę środowiska, bezpieczeństwa środowiska i ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne został oznaczony przez zastępcę dyrektora generalnego produkcji petrochemicznej z “Tatneft”, dyrektor “CC” Tatneft-NefteHim “” Zagit Sharafeev.

Zwycięzca konkursu był “Nizhnekamsk opony , “dyrektor wykonawczy firmy Radium Burganov przyznano Odznakę Honorową” ekologiem Roku “. W kategorii “Menedżer Best of Environmental Services” jest oznaczony przez zastępcę Inżyniera Głównego, szefa Departamentu Bezpieczeństwa Przemysłowego i Ochrony Środowiska “Nizhnekamskshina” Aydar Belyaev. Najlepszy specjalista w dziedzinie środowiska uznany inżynier środowiska pierwszej kategorii “Nizhnekamskshina” Anuza Akhmetzyanova.

Zwycięzca konkursu stał się również OOO “opony Nizhnekamsk ciężarówek”, firma nagrodzona dyplomem zwycięzcy w dodatkowej kategorii “do eliminacji nagromadzonych odpadów i ich recyklingu” i “za osiągnięcia w dziedzinie produkcji odpadów i konsumpcji.” Dyrektor wykonawczy Michael Mokhnatkin nagrodzony medalem “ekologiem Roku”.

Dziś “Tatneft” realizuje trzeci z rzędu na dużą skalę program ochrony środowiska. W 2012 r. pracownicy Tatarstan olej na działania mające na celu ochronę środowiska, przeznaczono prawie 6 mld rubli.

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: