Opony Goodyear posiada największy ciągnik na świecie

Opony Goodyear są wybierane do Tractomas – największy na świecie samochód, stworzony przez francuską firmę Nicolas, specjalizująca się w transporcie ciężkiego sprzętu

Opony Goodyear wybrany do Tractomas – największy na świecie samochód, stworzony przez francuską firmę Nicolas, specjalizująca się w transporcie ciężkiego sprzętu

Pojemność Tractomas 1000 KM może holować kilka przyczep o wadze do 535 ton. Ciągnik został wykonany na specjalne zamówienie dla firmy górniczej i LCR przeniesie rozładowuje przyczepy przewrócenia na bok na kopalni węgla brunatnego w australijskim stanie Queensland. Ciężar Tractomax TR 10×10 jest 40 ton, długość – 10 m, szerokość – 3,5 m, wysokość – 4,6 m w ruchu samochodów ciężarowych jest 27-litrowy silnik wysokoprężny z Caterpillar, pozwalając ciągnięcia przyczep o masie 535 ton w 50 km / h, w odległości 40 km.

Tractomas wyposażone w opony mi Goodyear GP-2B, z których większość jest obsługiwany przez dźwig, stosowanych off-road. Goodyear GP-2B – są radialne opony zwiększona odporność na zużycie, które mają na celu zapewnienie wysokiego poziomu bocznej przyczepności w trudnych warunkach oraz optymalne postępy komfortu na twardych powierzchniach. Rowki w otwartych obszarów barkowych poprawić samooczyszczanie z błota. Opony Tractomas są zamontowane w rozmiarze 385/95 R25.

Nowy samochód został wprowadzony na wyposażenie Bauma budowlanych w Monachium, gdzie Goodyear zaprezentował także swoje najnowsze rozwiązania w tym segmencie.

Goodyear GP-2B

Advertisements
Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories
%d bloggers like this: